top of page

ÖLÜM ÖTESİ / KABİR

İnsan ölüme yakınlaştıkça ruhu sık sık astrale alınır ve orada serbest bırakılır ki ruh/insan ölüme alışsın. 

Ölümü takiben ilk yedi dakikada beyin tüm yaşadıklarını bir film makarası gibi geri sarar. Takıldığımız bir travmanız varsa film orada kopar. İnsan olarak tüm yaşadığımız kötü olayları ve kişileri yaşarken bağışlayarak hafızalarımızdan etkilerini silmeliyiz. Eğer bunu yapamazsak ölüm ötesinde astral aleme çıktığımızda; ki orada sadece hatıralarımız kalır, aynı kötü duyguları gerçek gibi yaşar aynı kötü insanların kötülükleri ile gerçekmiş gibi boğuşur dururuz.

Kötü hatıralardan kurtulmak için sevdiğiniz bir meşgale bulun. Kötülüğü konuşmayın, düşünmeyin ve yaşadığınız kötülükleri ve ilgili kötü kişileri hatırlamayın. Onları sürekli aklınıza getirmeyin. Meditasyon yada yoga yapın. Burada amaç zihni meşgul edip o kötü hatıralarından olabildiğince  uzaklaştırmaktır. Seyahat edin ya da doğa yürüyüşleri yapın. Gençseniz yoğun dağ sporları yada efor isteyen kişisel sporlar yapın. Resim yapın. Zihniniz meşgul olsun. Geçmiş kötü hatıralarınızı düşünmeyi unutsun.

Bu safhadan sonra her ruh kendi seviyesinde kaldırılır ve bir yere alınır. 

1. Ruh burada başarılı olmuş ve enerjisi yüksek saf bir ruh ise Tanrı katına alınır.

2. Ruh eğer enerjisi düşük ama iyi bir ruh ise, çevresine hiç zarar vermemişse bulunduğu seviyede eğitime alınır ve tekrar dünyada bedenlenme şansı verilmesini bekler.

3. Şayet ruh hem düşük enerjili hemde kötü, etrafına müsibetlikten başka bir şeyi olmayan birisi ise tüm verdiği ıstıraplar azap olarak kendisine bire bir yaşatılır. Bu ilahi adalet gereğidir. Azap safhasından sonra bu ruhlar tekrar kabirlerine sokulur ve hafızalarıda silinir. Bunlardan arta kalan enerjiler bir daha gün yüzüne yayılamaz. Gün ışığını, güneşi göremez. Kötü enerjiler haline geldikleri için toprak altı enerjileri olarak kalırlar. İnsan olma vasıfları kalmamış düşük karanlık enerji kırıntılarıdır artık bunlar.

Hiç uyandırılmadan yok oluşa terk edilen ruhlarda vardır. Bunlar genellikle kimseye kötülüğü olmayan ancak gerçeği ret etmiş fanatik dindar kaba softalardır.

Tanrı tüm insanlara saf temiz enerjiler verir. Tanrı temiz bir su kaynağı gibidir. Ama bu temiz enerjileri kirletenler yok olur. Hüküm kesindir.

Buluğ çağına gelmeden vefat eden yada öldürülen küçük çocuklar direk olarak Tanrıya çıkar ve yeniden dünyada doğumla bedenlendirilirler.

Yeşua.

ÖLÜM ÖTESİ / KABİR

4 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

İnsan ruhu ne güneştir, ne ay, ne toprak ve ne de başka birşey. İnsan insandır. Ruhu yeterince bilinçlenip arındığında Tanrı enerjisine değer ve birleşirler. Bedeni değil ruhu birleşir. Egosu da değil

MANASI NEDİR,?  YAŞANTIMIZDA VE KENDİ İÇİMİZDEKI YERİ NEDİR? Öncelikle kendimizle olan ilişkimizin sevgi esaslı olması demektir. Kendimizi sevmeden diğer insanları sevemeyiz. Diğer varlıkları sevemeyi

Tanrı mükemmeldir öyleyse bizim de mükemmel olmaya çalışmamız gerekiyor. (Matt 5:48) Tanrı bizi kucaklamak istiyor. En üst lütuf olan Kendisiyle Kaynakta birleşmeye çağırıyor. Dünyevi ayartmalara muha

bottom of page